Denizli Web Tasarım Kursu

Denizli Web Tasarım

Denizli Web Tasarım Kursu

8 Nisan 2018 Denizli Web Tasarım Kursu Web Tasarım Kursu 0
Denizli Yazılım - Denizli Web tasarım

Web Tasarımı Eğitimi 

iletişim : 0(537)9543707

Programımız dâhilindeki diğer eğitim de web tasarımı eğitimi ve bilgisidir. Günümüzde neredeyse bütün kurumların bir web sitesi var ve buradan tüm dünya ile iş ağı kurma imkânına sahip durumdalar. Arama motorları ve en çok da Google vasıtası ile potansiyel müşteri ya da iş ortakları birbiriyle iletişim kurulabiliyor. Söz konusu ağlar üzerinden iş ve ticaret hacmi genişletiliyor. Milyonlarca kişiye tek tıkla ulaşabilmeniz için bir web sitesine ihtiyacınız var. Sizlere sunduğumuz web tasarım eğitimi ve uygulamaları sayesinde kendi web sitenizi kuracak ve yönetecek yetkinliğe ulaşacaksınız. Bu da size zamandan kazanma olanağı sunacak ve daha ekonomik girişimlerin kapısını aralayacak.

Yalnızca kurumların mı web sitesi var? Kişisel bir web sitesi de açabilir, yaptığınız iş ya da hobileri buradan insanlarla paylaşabilirsiniz. Böylelikle daha geniş bir çevre edinir, hobinizi kazanç kapısına dönüştürebilirsiniz. Paylaşımlarınızın tıklanma oranları ile siteniz üzerinden kazanç sağlayabilirsiniz. Bunun için web tasarım işlerinden anlamak size daha çok yardımcı olacaktır.

Eğitim programımız içinde yer alan “Html, Css, Dreamweaver, Photoshop, Javascript, Jquery, Adobe Contribute, Flash, WordPress İçerik Yönetimi, Bridge, Seo ve Teknik Bilgiler” ile tasarım konusuna hâkim olacak ve profesyonel anlamda bu işe adım atacaksınız.

Kursumuza katılan herkesin iyi seviyede web tasarımı bilgisi ve profesyonel bir web sitesi olacak.


Ayrıntılı bilgi için ;

resat_gecekus@hotmail.com

rgyazilim@gmail.com

İletişim : 0537 954 3707

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara