Denizli Yazılım Kursu

Denizli Web Tasarım

Denizli Yazılım Kursu

8 Nisan 2018 Denizli Yazılım Kursu Genel Yazılım Kursu 0
denizli yazılım eğitimi

Denizli Yazılım Eğitimlerimiz

iletişim : 0(537)9543707

En kapsamlı eğitimlerden biri de Yazılım eğitmi programımızdır. Eğitim programımızın içinde: “Web Tasarımı, Bilgisayar Programcılığı, Aspx, Php, Css, Html, Yazılım Eğitimi, Java, C++, Sql, Veri Tabanı, WordPress, Joomla gibi daha pek çok detay ve konuya yer veriliyor.

Son yıllarda geleneksel iş kollarının yerine bilgisayar tabanlı pek çok iş kolu gelişti. Artık insanlar freelance sektörde yaygın olarak iş bulabiliyor. Şu an en yüksek gelir getiren meslekler arasında yazılım uzmanlığı da bulunmaktadır. Çünkü bilgisayar ve teknolojiye dair bütün kodlar yazılımcıların ellerinden geçiyor. Böylelikle network yani iş ağı kurma projesi en çok yazılımcılıkta işe yarıyor.

İş İmkânları:

  • Özel sektörde iş bulabilirsiniz.
  • Uygulama geliştirebilirsiniz. Yazılım bilgisine sahip olmak uygulama geliştirebilmeniz için son derece önemlidir. Uygulama geliştirerek kendinize alternatif bir kazanç kapısı aralayabilirsiniz. Üstelik bu işten hiç anlamıyorsanız sürekli bir yazılımcı arayışında olacağınız için hem zaman hem de maddi açıdan kayıp yaşayabilirsiniz. Yazılım eğitimi sayesinde hazırladığınız uygulamalarla indirilen her uygulamadan kazanç elde edebilirsiniz.
  • Kitlelerin tiryakisi olduğu sosyal medya mecralarına bir yenisini ekleyebilir, milyonlarca kişinin favorileri arasında olacak bir oluşum tasarlayabilirsiniz. Facebook, twitter, instagram gibi siz de yeni bir sosyal medya alanı kurabilir, ülke ya da dünya çapında bir iş ağına sahip olabilirsiniz.
  • Oyun yazın. Oyun yazmak son yılların en popüler yazılım konularından biri hâline geldi. Siz de o heyecanla tıklanan aksiyon dolu oyunlardan kendinize özgü bir yazılım hazırlayabilirsiniz.

Başlangıçta seçtiğiniz programlama diline göre kariyerinizde emin adımlarla ilerleyebilirsiniz.


Ayrıntılı bilgi için ;

resat_gecekus@hotmail.com

rgyazilim@gmail.com

İletişim : 0537 954 3707

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Hemen Ara